E.A.M., spol. s. r. o. - Exkluzivní distributor finských podlah UPOFLOOR® a LIFELINE pro ČR a SR

Podlahoviny Estrad

Estrad podlahoviny

Podium Naturale revoluce v homogenní PVC podlahovině v rolích!

Výrobce Upofloor Oy u podlahoviny Podium Naturale používá výhradně Bio změkčovadlo vyrobené z rostlinného oleje nemodifikovaných rostlin. Touto modernizací výrobního procesu dosáhl zlepšení ekologických vlastností těchto podlahovin!

Veškeré podlahoviny řady Estrad a Podium jsou vysoce kvalitní homogenní pásové podlahoviny, vyrobené z PVC. Jsou vždy ošetřeny PUR vrstvou, díky které podlahoviny po instalaci nevyžadují voskování a leštění. PUR ulehčuje její každodenní údržbu.
Lze je udržovat jak ručně, tak strojově.

Stejně jako podlahoviny Hovi neobsahují ftaláty – DEHP a jsou vhodné pro lidi trpící dýchacími problémy. Estrad ESD je navíc statickou elektřinu pohlcující pásová podlahovina.

Technická specifikace
PoužitíEN 68521-43
TloušťkaEN 4282,0 mm
VáhaEN 4303000 g/m2
OhnivzdornostEN 13501-1Bfl- S1
Rozměrová stálostEN 434< 0,2 %
Délka roleEN 42610-25 m
Šířka roleEN 426150 cm
Odolnost vůči opotřebeníEN 660-2skupina T<2,0 mm3

Vyrábí se v pásech šíře 150 cm a délky až 25 cm, ve dvanácti jednobarevných odstínech – od bílé až po černou barvu – a ve 48 pastelových barevných odstínech různých designů.

Estrad ESD se vyrábí v osmi nových odstínech!

Svými technickými parametry plně vyhovují nárokům kladeným na zátěžové podlahoviny, díky svému designu dovolují vytvořit téměř nekonečné množství harmonicky laděných podlah pro nejrůznější účely.

Mají vynikající vlastnosti, jako je odolnost proti oděru, otlačení, odolnost vůči chemikáliím, rozměrová stálost, přesnost, příznivý index rychlosti šíření plamene po povrchu. Také dosáhly výborných výsledků emisních testů.

Estrad a Podium podlahoviny jsou ideální volba pro sklady, školy, haly, kanceláře, obchodní domy, hotely, veřejné budovy, kuchyně i ostatní místnosti obytných domů.

Podium Naturale je první homogenní PVC podlahovinou v rolích, která je ekologická, vhodná pro uzavřené prostory a lidi trpícími dýchacími problémy.

Phthalate Free

Estrad ESD podlahoviny jsou určeny pro telefonní ústředny, telekomunikační průmysl, továrny na munici, operační sály, nemocniční pracoviště a ostatní ESD–chráněné prostory, kde statická elektřina může způsobit poškození citlivých zařízení nebo osob.

Estrad dB – speciální homogenní podlahovina pro tlumení kročejového hluku.

Životnost těchto podlahovin je 30-50 let.

Vyrábí se v rolích o šířce 150 cm v těchto typech:
Estrad,
Estrad Piano,
Estrad Podium,
Estrad ESD